Під час навчання в університеті сталася трагедія, і Роман опинився у візку. Це одна з ключових книжок в якій декілька іменитих фахівців розкриють вам всі підводні камені тестування. Поради які ви отримаєте підійдуть як новачкам, так і професіоналам. На мою думку, недоліками книжки є не зовсім послідовна структура тем і те, що автори не описали процесів тестування для agile-методів розробки. Проте в усьому іншому це справжній must read для кожного спеціаліста. В цей час Роман ще працював, мав маленьку дитину і вечорами їздив в Київ, щоб прослухати заняття.

тестування dot com або посібник з жорстокого поводження з багами в інтернет-стартапах

Одним словом книга читається на одному диханні та викликає великий інтерес. Думаю для багатьох ця книга стане провідником https://uba.rv.ua/ у світ тестування. Ще під час заочного навчання хлопець знудився вдома і почав шукати роботу з огляду на свій стан.

Основные Характеристики Тестування Dot Com Або Посібник З Жорстокого Поводження З Багами В Інтернет Стартапах

Наразі книжка представлена лише англійською, але завдяки цьому можна підтягнути свій рівень іноземної, насолодитись оригіналом, уникнувши неточностей перекладу. А ще — вірити у себе та бути на позитиві незалежно від обставин. Хлопець не відчуває дискримінації через інвалідність ні в реальному житті, ні в соцмережах.

Топ Теги

Виявилось, що в рідному місті Романа — Миронівці — на одному з виробничих підприємств (спільне американсько-українсько-данське підприємство) був потрібен бухгалтер з інвалідністю. «Я туди подався, вони з радістю мене прийняли на позицію помічника бухгалтера, адже спеціальної освіти й досвіду у мене на той час не було», — розповідає хлопець. Роман наголошує, що роботодавець створив усі умови, щоб працювати йому було комфортно.

Perum. Bumi Sakinah 4 Blok C5 no. 15 RT. 04/ RW. 08 , Desa Muktiwari , Cibitung , Kab. Bekasi , Jawa Barat

Terima Kasih

Angpao Digital

Bank BCA

5135074389

An Misdinia Mayasari